Кадровий склад

Адміністрація
комплексу “Запорізька Січ”


ПІП

Посада

Контактний
телефон

Ганжа

Лариса Олександрівна

директор

095 841 7094

Потупаленко

Людмила Василівна

заступник директора (дошкільний підрозділ, початкова
школа)

098 333 5845

Мелентьєва

Олена Іванівна

заступник директора

 (середня та
старша школа)

095 819 1395

Чубатова

Олена Станіславівна

заступник директора

 (виховна робота)

098 428 9288

Бєлоконова

 Олена Миколаївна

заступник директора (позашкільний підрозділ)

068 540 2356

Кадровий склад середньої та старшої школи 

Освітні
галузі

 

ПІП
вчителя

Предмет

Категорія

Стаж

Мови та літератури

Качура Світлана Володимирівна

українська мови та література; російська мова

 

вчитель вищої
категорії,старший вчитель

 

30р.

Колядко Вікторія Володимирівна

англійська мова, російська мова

 

вчитель І категорії

 

21р.

Макаренко Олена Петрівна

зарубіжналітература, російська мова

 

вчитель вищої категорії

 

24р.

РижоваВладислава Сергіївна

 

англійська мова

 

вчитель ІІ категорії

 

15р.

Тур’янськаТетяна Миколаївна

українськамова та 
література

 

вчитель вищої категорії,
учитель-методист

30р.

ЧубатоваОлена Станіславівна

українська мова та література

вчитель вищої категорії,
старший вчитель

22р.

Янченко Олена Миколаївна

англійська мова

вчитель  І категорії

 

13р.

Суспільствознавство

ВасецькаТетяна Олександрівна

 історія,
правознавство, громадянська освіта

вчитель вищої категорії,
учитель-методист

 

40р.

ФедченокЮлія Сергіївна

історії

вчитель вищої категорії,
старший вчитель

18р.

Мистецтво

СолдатенкоДар’я Володимирівна

образотворче мистецтво

вчитель ІІ категорії

 

10р.

Стахнік

Василій Степановий

музичнемистецтво

 

вчитель І категорії

 

 

9р.

Математика

Ганжа Лариса Олександрівна

математика

 

вчитель вищої категорії,
учитель-методист

 

29р.

Демчишина Вікторія Еммануїлівна

математика

 

вчитель вищої категорії

32р.

Мелентьєва Олена Іванівна

математика

 

 

вчитель вищої
категорії,старший вчитель

24р.

Тур Марина Володимирівна

математика

 

вчитель вищої категорії,
старший вчитель

17р.

Природознавство

Журавльов  Олександр Анатолійович

фізики, астрономія

вчитель вищої категорії
учитель-методист

 

34р.

Звягінцева  Тетяна Леонідівна

географія, природознавство

вчитель ІІ категорії

 

8р.

Іванова Маргарита Яківна

хімія і біологія

 

вчитель вищої категорії

 

25р.

Здоров’я і спорт

БєлоконоваОлена Миколаївна

основи здоров’я

 

 

вчитель вищої категорії,
старший вчитель

 

41р.

БілозерцевСергій Степанович

захист України, фізична культура

вчитель вищої категорії

39р.

Грицай Олександр Іванович

фізична культура

вчитель ІІ категорії

12р.

Позняков Ілля Ігорович

фізичнакультура

 

спеціаліст

 

 

Технології

СолдатенкоДар’я Володимирівна

трудове навчання, технології

вчитель ІІ категорії

 

10р.

ЧерверіковаНаталія Раїсовна

інформатика

 

вчитель вищої категорії,
старший вчитель

26р.

Уваров Денис Юрійович

інформатика

 

спеціаліст

6р.

 

 

Акімова Катерина Юріївна

практичний психолог

 

спеціаліст

3р.

Кошліченко Віра Дмитрівна

соціальний  педагог

ІІ категорія

5р.

Лукачевич Тетяна Вікторівна

завідуюча бібліотекою

12 тарифний розряд

9р.

Демчишина Вікторія Еммануїлівна

педагог-організатор

вчитель вищої категорії

32р.

Кас’янова Галина Борисівна

педагог-організатор

спеціаліст

 

 

18р.

 

Кадровий склад початкової школи

ПІП вчителя

 

Предмет

Категорія, звання

Стаж

Борутенко Марина Володимирівна

вчитель початкових класів

 

вчитель І категорії

11р.

Доценко Віра Іванівна

вчительпочаткових класів

вчитель вищої категорії

 

32р.

Касторна  Ірина Олександрівна

вчитель початкових  класів

спеціаліст

15р.

Мокляк Руслана Дмитрівна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії

 

29р.

Оляніна Вікторія Володимирівна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії

 

16р.

Русановська Оксана Вікторівна

вчитель початкових класів

 

вчитель І категорії

 

29р.

Солонська Альона Сергіївна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії, старший вчитель

24р.

Воробйова Анастасія Сергіївна

практичний психолог, англійська мова,  інформатика

 

вчитель ІІ категорії

7р.

Макаренко Світлана Дмитрівна

асистент вчителя

 

спеціаліст

1р.

Сербіна Ірина Олександрівна

мистецтво, хореографія

 

 спеціаліст

19р.

Рижова Владислава Сергіївна

 

англійська мова

 

вчитель ІІ категорії

 

15р.

Токарева  Ольга Миколаївна

фізична культура

 

вчитель ІІ категорії, майстер спорту

3р.

 

Кадровий склад позашкільного підрозділу 

ПІП

 керівника гуртка

 

Назва гуртка

Тарифний розряд, звання

Стаж

Васецька Тетяна Олександрівна

методист

Вища категорія

40р./5р.

Білогубцев Денис Олександрович

“Спас”

10ТР,

майстер спорту міжнародного класу

0

Білозерцев  Сергій Степанович

Прикладна фізпідготовка

12 ТР

39р./17р.

Бороденко  Генрієта Пантелеймонівна

“Умілі руки”

12 ТР

48р./9р.

Водолажський Станіслав Сергійович

“Спортивні ігри”

10 ТР

2р.

Ганжа Олександр Миколайович

“Школа безпеки”

11 ТР

4р.

Грицай Олександр Іванович

“Спас

12 ТР, керівник гуртка-методист

12р.

Грицай Сергій Олександрович

“Спас”

10 ТР

2р.

Жорова Людмила Михайлівна

“Аеробіка”

11ТР

30р./16р.

Кобилянський Олег Іванович

“Школа безпеки”Східні єдиноборства”

10ТР

15р.

Рязанов Юрій Миколайович

“Академічне веслування”

12 ТР, керівник гуртка-методист, майстер спорту

25р.

Сілін Демид Сергійович

 “Школа безпеки”

 

10 ТР

0

Стахнік

Василь Степанович

“Аеробіка”

12 ТР

 

9р.

Токарева  Ольга Миколаївна

“Спортивні ігри”

11ТР

майстер спорту

3р.

Фоменко Зоя Іванівна

“Умілі руки”

12 ТР, керівник гуртка-методист

42р./10р.

Чубатова Олена Станіславівна

“Берегиня”

12 ТР

22р./16р.

 

Кадровий
склад дошкільного підрозділу

Заступник директора: Потупаленко Людмила
Василівна

Музичний
керівник:
 Сербіна Ірина
Олександрівна

Практичний
психолог:
 Воробйова Анастасія Сергіївна

Вихователі:

Джамбова Олена Петрівна

Макаренко Олена Володимирівна

Крисько Катерина Петрівна

Старша медична сестра: вакансія

Завгосп:
Сокур Валентина Михайлівна

Помічники вихователей:

Агаркова Зінаїда Олександрівна

Рябчук Євгенія Іванівна

Каштелянка:
Глущенко Галина Петрівна

Робітник з компл. обслуг. будинку: Дорошенко Павло Іванович

Праля: Поважна Альона Володимирівна

Прибиральниця: Гороховець Валентина Тимофіївна

Двірник: Родіна Світлана Миколаївна