Кадровий склад

Адміністрація
комплексу “Запорізька Січ”

 

ПІП

Посада

Контактний
телефон

Ганжа

Лариса Олександрівна

директор

095 841 7094

Потупаленко

Людмила Василівна

заступник директора (дошкільний підрозділ, початкова
школа)

098 333 5845

Мелентьєва

Олена Іванівна

заступник директора

 (середня та
старша школа)

095 819 1395

Чубатова

Олена Станіславівна

заступник директора

 (виховна робота)

098 428 9288

Бєлоконова

 Олена Миколаївна

заступник директора (позашкільний підрозділ)

068 540 2356

Кадровий склад середньої та старшої школи

2020/2021 н.р.

 

Освітні галузі

 

ПІП вчителя

Предмет

Категорія

Стаж

Мови та літератури

Качура Світлана Володимирівна

українська мови та література; російська мова

вчитель вищої категорії,старший вчитель

 

31р.

Колядко Вікторія Володимирівна

англійська мова, російська мова

 

вчитель вищої категорії

 

22р.

Макаренко Олена Петрівна

зарубіжналітература, російська мова

 

вчитель вищої категорії

 

25р.

Тур’янська Тетяна Миколаївна

українськамова та  література

 

вчитель вищої категорії, учитель-методист

31р.

Чубатова Олена Станіславівна

українська мова та література

вчитель вищої категорії, старший вчитель

23р.

Янченко Олена Миколаївна

англійська мова

вчитель  І категорії

 

14р.

Сулейманова Ольга Сергіївна

англійська мова

вчитель  ІІ категорії

 

8р.

Суспільствознавство

Васецька Тетяна Олександрівна

 історія, правознавство, громадянська освіта

вчитель вищої категорії, учитель-методист

 

41р.

Федченок Юлія Сергіївна

історії

вчитель вищої категорії, старший вчитель

19р.

Мистецтво

Солдатенко Дар’я Володимирівна

образотворче мистецтво

вчитель ІІ категорії

 

11р.

Стахнік

Василій Степановий

музичнемистецтво

 

вчитель І категорії

 

 

10р.

Математика

Ганжа Лариса Олександрівна

математика

 

вчитель вищої категорії, учитель-методист

 

30р.

Демчишина Вікторія Еммануїлівна

математика

 

вчитель вищої категорії

33р.

Мелентьєва Олена Іванівна

математика

 

 

вчитель вищої категорії,старший вчитель

25р.

Тур Марина Володимирівна

математика

 

вчитель вищої категорії, старший вчитель

18р.

Природознавство

Журавльов  Олександр Анатолійович

фізики, астрономія

вчитель вищої категорії учитель-методист

 

35р.

Звягінцева  Тетяна Леонідівна

географія, природознавство

вчитель І категорії

 

9р.

Іванова Маргарита Яківна

хімія і біологія

 

вчитель вищої категорії

 

26р.

Здоров’я і спорт

БєлоконоваОлена Миколаївна

основи здоров’я

 

 

вчитель вищої категорії, старший вчитель

 

42р.

Білозерцев Сергій Степанович

захист України, фізична культура

вчитель вищої категорії

40р.

Грицай Олександр Іванович

фізична культура

вчитель ІІ категорії

13р.

Технології

Солдатенко Дар’я Володимирівна

трудове навчання, технології

вчитель ІІ категорії

 

11р.

Черверікова Наталія Раїсовна

інформатика

 

вчитель вищої категорії, старший вчитель

27р.

Сорокіна Ольга Михайлівна

інформатика

 

спеціаліст

1р.

 

 

Акімова Катерина Юріївна

практичний психолог

 

ІІ категорія

4р.

Кошліченко Віра Дмитрівна

соціальний  педагог

ІІ категорія

6р.

Лукачевич Тетяна Вікторівна

завідуюча бібліотекою

12 тарифний розряд

10р.

Демчишина Вікторія Еммануїлівна

педагог-організатор

вища категорія

33р.

Кас’янова Галина Борисівна

педагог-організатор

ІІ категорія

 

19р.

 

Кадровий склад початкової школи

2020/2021 н.р.

 

ПІП вчителя

 

Предмет

Категорія, звання

Стаж

Борутенко Марина Володимирівна

вчитель початкових класів

 

вчитель І категорії

12р.

Доценко Віра Іванівна

Вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії

 

33р.

Касторна  Ірина Олександрівна

вчитель початкових  класів

спеціаліст

16р.

Мокляк Руслана Дмитрівна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії

30р.

Оляніна Вікторія Володимирівна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії

17р.

Русановська Оксана Вікторівна

вчитель початкових класів

вчитель І категорії

 

30р.

Солонська Альона Сергіївна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії, старший вчитель

25р.

Макаренко Світлана Дмитрівна

вчитель початкових класів

спеціаліст

2р.

Воробйова Анастасія Сергіївна

практичний психолог, англійська мова,  інформатика

вчитель І категорії

8р.

Сербіна Ірина Олександрівна

мистецтво, хореографія

  вчитель ІІ категорії

 

20р.

Рижова Владислава Сергіївна

англійська мова

вчитель І категорії

 

16р.

Сулейманова Ольга Сергіївна

англійська мова

вчитель  ІІ категорії

 

8р.

Токарева  Ольга Миколаївна

фізична культура

 

вчитель ІІ категорії, майстер спорту

4р.

 

Кадровий склад позашкільного підрозділу

2020/2021 н.р.

ПІП

 керівника гуртка

 

Назва гуртка

Тарифний розряд, звання

Стаж

Васецька Тетяна Олександрівна

методист

Вища категорія

41р.

Доновський Микита Васильович

“Спас”

10ТР

0

Білозерцев  Сергій Степанович

“Захисник Вітчизни”

12 ТР

18р.

Бороденко  Генрієта Пантелеймонівна

“Умілі руки”

12 ТР

49р.

Водолажський Станіслав Сергійович

“Спортивні ігри”

10 ТР

3р.

Ганжа Олександр Миколайович

“Школа безпеки”

12 ТР

4р.

Грицай Олександр Іванович

“Спас

12 ТР, керівник гуртка-методист

13р.

Грицай Сергій Олександрович

“Спас”

10 ТР

3р.

Жорова Людмила Михайлівна

“Аеробіка”

11ТР

32р.

Сорокіна Ольга Михайлівна

“Аеробіка”

11ТР

1р.

Кобилянський Олег Іванович

“Школа безпеки” “Східні єдиноборства”

10ТР

16р.

Уваров Денис Юрійович

“Цікава інформатика”

11ТР

7р.

Воробйова Анастасія Сергіївна

“Цікава інформатика”

11ТР

8р.

Сілін Демид Сергійович

 “Школа безпеки”

10 ТР

1р.

Стахнік

Василь Степанович

“Аеробіка”

12 ТР

10р.

Токарева  Ольга Миколаївна

“Спортивні ігри”

11ТР

майстер спорту

4р.

Фоменко Зоя Іванівна

“Умілі руки”

12 ТР, керівник гуртка-методист

43р.

Чубатова Олена Станіславівна

“Берегиня”

12 ТР

23р.

Чабак Лариса Дмитрівна

“Спортивна хореографія”

11ТР

22р.

Кадровий склад дошкільного підрозділу  2020 – 2021 н.р.

Заступник директора з НВР

1

Практичний  психолог

1

Інструктор з фізкультури

1

Музичний керівник

1

Вихователь

3

Сестра медична старша

1

Завідувач господарства

1

Помічник вихователя для дітей віком до 3-х років

1

Помічник вихователя для дітей віком від 3-х років

1

Машиніст із прання та ремонту спецодягу (білизни)

1

Каштелян

1

Прибиральник службових приміщень

1

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівлі

1

Двірник

1

 Якісний склад дошкільного підрозділу 

Педагогічний персонал

Вища освіта

5

Неповна вища освіта

2

За кваліфікаційним рівнем:

Вища  кваліфікаційна категорія

1

І  кваліфікаційна категорія

2

ІІ  кваліфікаційна категорія  

1

Медичний персонал

За кваліфікаційним рівнем:

 

спеціаліст

1

Технічний персонал

Вища освіта

1

Середня спеціальна

0

Віковий склад  

до 35 років

5

60  років та вище

4