Кадровий склад

Кадровий склад середньої та старшої школи

2022/2023 н.р.

 

 

Освітні галузі

 

ПІП вчителя

Предмет

Категорія

Стаж

Мови та літератури

Качура Світлана Володимирівна

українська мови та література

вчитель вищої категорії,старший вчитель

 

33р.

Колядко Вікторія Володимирівна

англійська мова

вчитель вищої категорії

 

23.

Макаренко Олена Петрівна

зарубіжналітература,

 

вчитель вищої категорії

 

26р.

Тур’янська Тетяна Миколаївна

українськамова та  література

 

вчитель вищої категорії, учитель-методист

33р.

Чубатова Олена Станіславівна

українська мова та література

вчитель вищої категорії, старший вчитель

25р.

Янченко Олена Миколаївна

англійська мова

вчитель  І категорії

 

16р.

Сулейманова Ольга Сергіївна

англійська мова

вчитель  ІІ категорії

 

10р.

Суспільствознавство

Федченок Юлія Сергіївна

історії

вчитель вищої категорії, старший вчитель

21р.

Мистецтво

Солдатенко Дар’я Володимирівна

образотворче мистецтво

вчитель ІІ категорії

 

13р.

Стахнік

Василій Степанович

музичне мистецтво

 

вчитель І категорії

 

12р.

Математика

Ганжа Лариса Олександрівна

математика

 

вчитель вищої категорії, учитель-методист

 

32р.

Демчишина Вікторія Еммануїлівна

 

математика

 

вчитель вищої категорії

35р.

Мелентьєва Олена Іванівна

математика

 

 

вчитель вищої категорії,старший вчитель

27р.

Тур Марина Володимирівна

математика

 

вчитель вищої категорії, старший вчитель

20р.

 

Кадровий склад початкової школи

2022/2023 н.р.

 

ПІП вчителя

 

Предмет

Категорія, звання

Стаж

Борутенко Марина Володимирівна

вчитель початкових класів

 

вчитель І категорії

15р.

Доценко Віра Іванівна

Вчительпочаткових класів

вчитель вищої категорії

 

36р.

Касторна  Ірина Олександрівна

вчитель початкових  класів

вчитель ІІ категорії

19р.

Колісніченко Єлизавета Федорівна

вчитель початкових класів

спеціаліст

1р.

Оляніна Вікторія Володимирівна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії

19р.

РусановськаОксана Вікторівна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії

32р.

Солонська Альона Сергіївна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії, учитель-методист

27р.

Макаренко Світлана Дмитрівна

вчитель початкових класів

вчитель ІІ категорії

 

4р.

Воробйова Анастасія Сергіївна

практичний психолог, інформатика

вчитель І категорії

10р.

Рижова Владислава Сергіївна

англійська мова

вчитель І категорії

 

18р.

Сулейманова Ольга Сергіївна

англійська мова

вчитель  І категорії

 

10р.

Токарева  Ольга Миколаївна

фізична культура

 

вчитель ІІ категорії, майстер спорту

6р.

Руденко Тетяна Анатоліївна

асистент вчителя

вчитель вищої категорії, старший вчитель

34р.

 

 

Кадровий склад дошкільного підрозділу

2022 – 2023 н. р.

 

 

ПІП вчителя

 

Посада

Категорія/

 розряд

Потупаленко Людмила Василівна

заступник директора з НВР

вища

Воробйова Анастасія Сергіївна

практичний психолог

 

друга

Сербіна Ірина Олександрівна (сумісник)

музичний керівник

перша

Токарева  Ольга Миколаївна

інструктор з фізкультури

друга

Макаренко Олена Володимирівна

вихователь

друга

Марусенко  Катерина Петрівна

вихователь

спеціаліст

Помазан Світлана Володимирівна

сестра медична старша

VI

Сокур Валентина Михайлівна

завідуюча господарством

VIII

Родіна Світлана Миколаївна

помічник вихователя

VI

Поважна Альона Володимирівна

машиніст з прання білизни

II

Дорошенко Павло Іванович (сумісник)

робітник з обслуговування приміщень

VI

Агаркова Зінаїда Олександрівна

прибиральниця службових приміщень

I

Кадровий склад позашкільного підрозділу

2022/2023 н.р.

 

ПІП

керівника
гуртка

 

Назва гуртка

Тарифний
розряд, звання

Стаж

Сорокіна Ольга Михайлівна

 

методист

спеціаліст

3р.

Васецька Тетяна Олександрівна

 

методист

вища категорія

 

41р.

Бороденко Генрієта Пантелеймонівна

 

“Умілі руки”

12 ТР

51р.

Водолажський Станіслав Сергійович

 

“Спортивні ігри”

11 ТР

5р.

Ганжа Олександр Миколайович

 

“Школа безпеки”

12 ТР

6р.

Грицай Олександр Іванович

 

“Спас

12 ТР, керівник гуртка-методист

15р.

Грицай Сергій Олександрович

 

“Спас”

11 ТР

5р.

Горошко Анастасія Юріївна

 

“Аеробіка”

12 ТР

3р.

Мелентьєва Олена Іванівна

 

“Аеробіка”

11 ТР

27р.

Кобилянський Олег Іванович

 

“Школа безпеки” “Східні єдиноборства”

10 ТР

18р.

Уваров Денис Юрійович

“Цікава інформатика”

 

11 ТР

3р.

Сілін Демид Сергійович

“Школа безпеки”

 

10 ТР

3р.

Фоменко Зоя Іванівна

“Художнє моделювання”

12 ТР, керівник гуртка-методист

45р.

Уварова Анастасія Сергіївна

 

“Художнє моделювання

11 ТР

3р.

Чубатова Олена Станіславівна

 

“Берегиня”

12 ТР

25р.

Касьянова Галина Борисівна

 

“Берегиня”

12 ТР

21р.

Рижова Влада Сергіївна

“Спортивна хореографія”

11 ТР

23р.