Кадровий склад

Кадровий склад початкової школи

2021/2022 н.р.

 

ПІП вчителя

 

Предмет

Категорія, звання

Стаж

Борутенко Марина Володимирівна

вчитель початкових класів

 

вчитель І категорії

13р.

Доценко Віра Іванівна

Вчительпочаткових класів

вчитель вищої категорії

 

34р.

Касторна  Ірина Олександрівна

вчитель початкових  класів

спеціаліст

17р.

Мокляк Руслана Дмитрівна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії

31р.

Оляніна Вікторія Володимирівна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії

18р.

РусановськаОксана Вікторівна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії

31р.

Солонська Альона Сергіївна

вчитель початкових класів

вчитель вищої категорії, учитель-методист

26р.

Макаренко Світлана Дмитрівна

вчитель початкових класів

спеціаліст

3р.

Воробйова Анастасія Сергіївна

практичний психолог, англійська мова,  інформатика

вчитель І категорії

9р.

Сербіна Ірина Олександрівна

мистецтво, хореографія

вчитель ІІ категорії

 

21р.

Рижова Владислава Сергіївна

англійська мова

вчитель І категорії

 

17р.

Сулейманова Ольга Сергіївна

англійська мова

вчитель  ІІ категорії

 

9р.

Токарева  Ольга Миколаївна

фізична культура

 

вчитель ІІ категорії, майстер спорту

5р.

Колісниченко Єлизавета Федорівна

Асистент вчителя

спеціаліст

0р.

 

 

Кадровий склад середньої та старшої школи

2021/2022 н.р.

 

Освітні галузі

 

ПІП вчителя

Предмет

Категорія

Стаж

Мови та літератури

Качура Світлана Володимирівна

українська мови та література; російська мова

вчитель вищої категорії,старший вчитель

 

32р.

Колядко Вікторія Володимирівна

англійська мова, російська мова

 

вчитель вищої категорії

 

23р.

Макаренко Олена Петрівна

зарубіжналітература, російська мова

 

вчитель вищої категорії

 

25р.

Руденко Тетяна Анатоліївна

російська мова

 

вчитель вищої категорії,старший вчитель

33р.

Тур’янська Тетяна Миколаївна

українськамова та  література

 

вчитель вищої категорії, учитель-методист

32р.

Чубатова Олена Станіславівна

українська мова та література

вчитель вищої категорії, старший вчитель

24р.

Янченко Олена Миколаївна

англійська мова

вчитель  І категорії

 

15р.

Сулейманова Ольга Сергіївна

англійська мова

вчитель  ІІ категорії

 

9р.

Суспільствознавство

Щетинін Дмитро Миколайович

 історія, правознавство,

вчитель ІІ категорії

 

19р.

Федченок Юлія Сергіївна

історії

вчитель вищої категорії, старший вчитель

20р.

Мистецтво

Солдатенко Дар’я Володимирівна

образотворче мистецтво

вчитель ІІ категорії

 

12р.

Стахнік

Василій Степановий

музичнемистецтво

 

вчитель І категорії

 

 

11р.

Математика

Ганжа Лариса Олександрівна

математика

 

вчитель вищої категорії, учитель-методист

 

31р.

Демчишина Вікторія Еммануїлівна

 

математика

 

вчитель вищої категорії

34р.

Мелентьєва Олена Іванівна

математика

 

 

вчитель вищої категорії,старший вчитель

26р.

Тур Марина Володимирівна

математика

 

вчитель вищої категорії, старший вчитель

19р.

Природознавство

Журавльов  Олександр Анатолійович

фізики, астрономія

вчитель вищої категорії учитель-методист

 

36р.

Звягінцева  Тетяна Леонідівна

географія, природознавство

вчитель І категорії

 

10р.

Іванова Маргарита Яківна

хімія і біологія

 

вчитель вищої категорії

 

27р.

Кацаєва Ауріка Іванівна

хімія і біологія

 

вчитель І категорії

 

10р.

Здоров’я і спорт

Бєлоконова Олена Миколаївна

основи здоров’я

 

 

вчитель вищої категорії, старший вчитель

43р.

Білозерцев Сергій Степанович

захист України, фізична культура

вчитель вищої категорії

41р.

Грицай Олександр Іванович

фізична культура

вчитель ІІ категорії

14р.

Водолажський Станіслав Сергійович

фізична культура

Спеціаліст

4р.

Технології

Солдатенко Дар’я Володимирівна

трудове навчання, технології

вчитель ІІ категорії

 

12р.

Черверікова Наталія Раїсовна

інформатика

 

вчитель вищої категорії, старший вчитель

28р.

Сорокіна Ольга Михайлівна

інформатика

 

спеціаліст

2р.

 

 

Воробйова Анаснасія Сергіївна

практичний психолог

ІІ категорія

9р.

Татарчук Надія Миколаївна

соціальний  педагог

спеціаліст

0р.

Лукачевич Тетяна Вікторівна

завідуюча бібліотекою

І категорія

11р.

Демчишина Вікторія Еммануїлівна

педагог-організатор

вища категорія, педагог-організатор – методист

34р.

Кас’янова Галина Борисівна

педагог-організатор

ІІ категорія

 

20р.

Косинська Ольга Василівна

Асистент вчителя

спеціаліст

22р.

 

Кадровий склад позашкільного підрозділу

2021/2022 н.р.

 

ПІП

керівника гуртка

 

Назва гуртка

Тарифний розряд, звання

Стаж

Сорокіна Ольга Михайлівна

методист

спеціаліст

2р.

Доновський Микита Васильович

“Спас”

10ТР,

 

1

Білозерцев  Сергій Степанович

“Захисник Вітчизни”

12 ТР

19р.

Бороденко Генрієта Пантелеймонівна

“Умілі руки”

12 ТР

50р.

Водолажський Станіслав Сергійович

“Спортивні ігри”

10 ТР

4р.

Ганжа Олександр Миколайович

“Школа безпеки”

12 ТР

5р.

Грицай Олександр Іванович

“Спас

12 ТР, керівник гуртка-методист

14р.

Грицай Сергій Олександрович

“Спас”

10 ТР

4р.

Горошко Анастасія Юріївна

“Аеробіка”

11ТР

2р.

Сорокіна Ольга Михайлівна

“Цікава інформатика”

11ТР

2р.

Кобилянський Олег Іванович

“Школа безпеки” “Східні єдиноборства”

10ТР

17р.

Уваров Денис Юрійович

“Цікава інформатика”

 

11ТР

2р.

Сілін Демид Сергійович

“Школа безпеки”

 

10 ТР

2р.

Стахнік

ВасильСтепанович

“Аеробіка”

12 ТР

 

11р.

Фоменко Зоя Іванівна

“Умілі руки”

12 ТР, керівник гуртка-методист

44р.

Чубатова Олена Станіславівна

“Берегиня”

12 ТР

24р.

Чабак Лариса Дмитрівна

“Спортивна хореографія”

11ТР

23р.

 

Кадровий склад дошкільного підрозділу

 

ПІП вчителя

 

Посада

Категорія/

 розряд

Потупаленко Людмила Василівна

заступник директора з НВР

вища

Воробйова Анастасія Сергіївна

практичний психолог

 

друга

Сербіна Ірина Олександрівна

музичний керівник

перша

Токарева  Ольга Миколаївна

інструктор з фізкультури

друга

Джамбова Олена Петрівна

вихователь

перша

Крисько Катерина Петрівна

вихователь

спеціаліст

Макаренко Олена Володимирівна

вихователь

спеціаліст

Помазан Світлана Володимирівна

сестра медична старша

VI

Сокур Валентина Михайлівна

завідуюча господарством

VIII

Агаркова Зінаїда Олександрівна

помічник вихователя

VI

Рябчук Євгенія Іванівна

помічник вихователя

VI

Глущенко Галина Петрівна

каштелянка

II

Поважна Альона Володимирівна

машиніст з прання білизни

II

Дорошенко Павло Іванович

робітник з обслуговування приміщень

VI

Родіна Світлана Миколаївна

двірник

I

Гороховець Валентина Тимофіївна

прибиральниця службових приміщень

I