Умови зарахування до 1 класу

Шановні батьки!

Комплекс «Запорізька Січ» чекає на майбутніх першокласників.
Для прогнозування кількості учнів та встановлення зв’язку в дистанційному режимі просимо заповнити форму (всі поля, які позначені зірочкою, є обов’язковими для заповнювання).

До уваги батьків майбутніх першокласників!


Прийом документів буде відбуватись за попереднім записом за телефонами:

(061) 226-8544   секретар комплексу,

098 3335845 заступник директора Потупаленко Людмила Василівна.

Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:

— копія свідоцтва про народження дитини;

— оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації  № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного
огляду” (далі- медична довідка);

— копія довідки про щеплення – ф 063;

— інші документи, які підтверджують
право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

Право на першочергове зарахування мають:

— діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджено документом;

— діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;

— діти працівників цього закладу;

— випускники дошкільного підрозділу цього закладу.

           Кожен клас має відповідне оснащення, спальну
кімнату, окремий санвузол, роздягальню з індивідуальною шафкою для речей.

           Звертаємо Вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.

           З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватися відповідно до заздалегідь складеного графіку.

           Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.

            Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” забороняється перебування у громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

                                                                                
Адміністрація

ПОРЯДОК

зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

(наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367)

4. Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти (далі – заява про зарахування) одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку, до якої додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

ІІ. Зарахування до закладу загальної середньої освіти

1. Зарахування до початкової школи

1. Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи, визначені пунктом 4 розділу І цього Порядку, подаються до відповідного закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня.

Крім того, заяви про зарахування та документи, визначені пунктом 4 розділу І цього Порядку, до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою і не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування.

Дитина зараховується до першого класу за однією з процедур, визначених пунктами 27 або 3-7 чи пунктом 8 цього розділу.

Для зарахування до 1 класу Запорізького навчально-
виховного комплексу «Запорізька Січ» військово-спортивного
профілю Запорізької міської ради Запорізької області
необхідно надати наступні документи:

 

Контактна форма з питань щодо вступу до 1 класу ЗНВК "Запорізька Січ"

Заповнюючи дану форму я, відповідно до Закону України «Про захист персональнихданих» даю згоду на обробку моїх персональних даних з первинних джерел.

Обов'язкове для заповнення поле
Обов'язкове для заповнення поле
Обов'язкове для заповнення поле
День: 1
Обов'язкове для заповнення поле
Обов'язкове для заповнення поле
Обов'язкове для заповнення поле
Обов'язкове для заповнення поле
Обов'язкове для заповнення поле
Обов'язкове для заповнення поле